13. Piyano Dersi – Parmak Geçişi “GAM”

13. Piyano dersinde ince do ve ince si notalarını öğreniyoruz, piyanoda parmak geçişlerini, piyanoda baş parmak geçişlerini, piyano do majör gam çalmayı, gam kavramını nasıl çalındığını uygulayarak öğretiyorum. Piyano çalarken ardışık uzun melodilerin kesintisiz, düzgün şekilde nasıl çalındığını – uygulandığını gösterdiğim bir piyano dersi işleyeceğiz. Piyanoda parmak geçişi nasıl çalınır, piyanoda parmakların birbirinin altından üstünden nasıl geçtiğini öğreneceğiz.

Bu derste öğreneceğimiz eser:

 • Can Can – Jacques Offenbach

13. Piyano Dersi Videosu:

Merhaba, ben Caner Başbuğa ,  müzik eğitim kanalımda , piyano dersi , piyano kursu , piyano dersleri , piyano eğitimi , piyano cover , piyano karaoke , piyano notaları , piyano notası , pdf , müzik yetenek sınavına hazırlık , yetenek sınavı hazırlık , ezgi tekrar , ritim tekrar , 2 ses çalışması , 3 ses çalışması , 4 ses çalışması , solfe , deşifre , rahatlatıcı müzikler , sakin müzikler , uyku müzikleri , kalimba , kalimba cover , özet olarak piyano ve müzik yetenek sınavına hazırlık ağırlıklı ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum. Her hafta düzenli piyano dersi , müzik eğitimi ve müzik performans videosu yüklemeye çalışıyorum.

☀️İlgili hashtag’ler: #piyanodersleri , #canerbaşbuğa, #piyanokursu,

13. Piyano Dersi – Parmak Geçişi “GAM”” için 3 yorum

 • 3 Ocak 2021 tarihinde, saat 19:01
  Permalink

  Size çok teşekkür ederim, 63 yaşındayım ve evde piyano vardı ama elimi sürmemiştim hiç , sizin derslerinizi bulup bu pandemi döneminde piyanonun başına oturdum ve şimdi büyük bir zevkle derslerinizi takip ediyorum. Çok iyi geldi bu dönemde emeklerinize sağlık.

  Yanıtla
 • 16 Haziran 2021 tarihinde, saat 11:39
  Permalink

  Can can şarkısı vardı o nerde bulabadım

  Yanıtla
  • 19 Haziran 2021 tarihinde, saat 09:43
   Permalink

   PDF dosyasının içinde ilerleyen sayfalarda mevcut.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir