1. Piyano Dersi – Tuşlar

Piyano Dersi piyano çalmak, piyano öğrenmek isteyen, ilgisi yeteneği olan herkes piyano çalsın diye,  piyano dersi videoları şeklinde yayınlayacağım piyano dersleri me, piyano kursu ma bekliyorum. Tamamen ücretsiz olacak piyano eğitimi, piyano kursu video serisinin faydalı olacağına inanıyorum. Piyano öğrenmek için özel piyano dersi, özel piyano kursu almak için herkesin maddi gücü yetmeyebilir, ama artık bu sorun olmayacak, piyanonun nasıl çalındığını öğrenmek isteyen herkes,  caner başbuğa piyano derslerime bekliyorum. Piyano dersi videoları ve içeriği tamamen kendi ekipmanlarımla yazdığım çalışmalardan, düzenlemelerden ve dökümanlardan oluşmaktadır.

İhtiyacınız olan tek şey kendi piyanonuz, piyanoyu özel ders almadan öğrenebileceğiniz bir eğitim serisi hazırlıyorum. Tamamen kendi kendinize özel ders alır gibi youtube’a yüklediğin piyano dersleri eğitim serisini izleyip, düzenli olarak derslerimi takip ederseniz piyano çalacağınıza emin olabilirsiniz.

1. Piyano dersinde tuşların dizilimlerini, siyah ve beyaz tuşların işlevlerini, 88 tul içerisinden çalacağımız tuşu hızlıca nasıl bulduğumuz öğreniyoruz. Siyah kedi ve köpek şarkısıyla da dersi daha somut hale getirerek öğrenim kalitesini artırmaya çalışıyorum. Bu çalışmayı yaparken piyanonun siyah tuşlarını basmayı öğreniyoruz, el kol korinasyonunu sağlamaya çalışıyoruz.

Youtube Kanalım İçin Tıklayın

Piyano Desleri İçin Tıklayın

 1. Piyano dersinde piyanoyu çalarken notaları onlarca tuşun içinden nasıl ayırt ettiğimizi, çalacağımız notayı nasıl bulduğumuzu öğreniyoruz.

1. Piyano Dersi

 

Merhaba, ben Caner Başbuğa ,  müzik eğitim kanalımda , piyano dersi , piyano kursu , piyano dersleri , piyano eğitimi , piyano cover , piyano karaoke , piyano notaları , piyano notası , pdf , müzik yetenek sınavına hazırlık , yetenek sınavı hazırlık , ezgi tekrar , ritim tekrar , 2 ses çalışması , 3 ses çalışması , 4 ses çalışması , solfe , deşifre , rahatlatıcı müzikler , sakin müzikler , uyku müzikleri , kalimba , kalimba cover , özet olarak piyano ve müzik yetenek sınavına hazırlık ağırlıklı ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum. Her hafta düzenli piyano dersi , müzik eğitimi ve müzik performans videosu yüklemeye çalışıyorum. Her hafta düzenli olarak yüklediğim piyano dersleri eğitim videolarımı takip edebilirsiniz. Youtube kanalımı takip ederek, dersleri kaçırmazsınız.

Piyano Derslerine Ulaşmak İçin Tıklayın

☀️İlgili hashtag’ler: #piyanodersleri , #canerbaşbuğa, #piyanokursu,

1. Piyano Dersi – Tuşlar” için 2 yorum

 • 5 Nisan 2021 tarihinde, saat 10:05
  Permalink

  Gerçekten yaptığınız her şey için çok teşekkürler

  Yanıtla
 • 21 Ocak 2024 tarihinde, saat 14:31
  Permalink

  Sevgili caner 65 yaşındayım ve evimde piyano var, senin derslerini izlemeye karar verdim, çok açıklayıcı teşekkürler. Bir sorum olacak , web siteni açınca ilk derslere ulaşmak çok uzun sürüyor ,arama motorundan ilk dersleri bulmam mümkün mü?

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir